BrandCenter Aggylon، راه حل فن آوری برای مدیریت برند


BrandCenter Aggylon یک راه حل فن آوری پیشرفته DAM (مدیریت دارایی دیجیتال) است که امکان مدیریت کارآمد و حرفه ای تمام اسناد، مواد، افراد و فرآیندهای مرتبط با برندسازی، بازاریابی و فعالیت های ارتباطی را فراهم می کند. تمام اطلاعات و منابع یک برند در یک پلتفرم آنلاین واحد سازماندهی شده استتا اعضای سازمان و همچنین همکاران خارجی (آژانس‌ها، نمایندگی‌ها، چاپخانه‌ها، رسانه‌ها، شرکا و غیره) بتوانند محتوای مورد نظر خود را به سرعت پیدا کنند، به اشتراک بگذارند و اعتبارسنجی کنند. این پلتفرم به شما امکان می دهد از هر مکانی با کارایی، از هر دستگاه و در هر زمان کار کنید.

با BrandCenter Aggylon می توانید در هزینه ها صرفه جویی کنید، از بروز خطا در کلیه فعالیت های برندسازی، بازاریابی و ارتباطی جلوگیری کرده و با تسهیل و ساده سازی فرآیندها را کوتاه و بهینه می کند. علاوه بر این، به گسترش و اشتراک گذاری برند در سراسر سازمان کمک می کند. همچنین نظارت بر مدیریت توسط مسئولین برند و در نتیجه اطمینان از ثبات آن را ممکن می سازد.

با BrandCenter Aggylon کار بسیار آسان است، به لطف قابلیت استفاده عالی آن، با توجه به نیازهای هر شرکت قابل تنظیم است و دارای ماژول ها و عملکردهایی است که برای مدیریت جهانی و کارآمد برند لازم است.

توابع اصلی آن عبارتند از:

– مشاوره آنلاین دفترچه راهنما و دانلود لوگو و هنرهای پایانی
– مدیریت بانک چند رسانه ای تصاویر، فیلم ها و منابع دیجیتال
– پوشه های مشترک بین تیم های پروژه
– خودنشر قطعات ارتباطی در همان ابزار
– مدیریت و تایید کمپین ها و پروژه های بازاریابی و ارتباطی
– داشبوردی که نمای سریعی از تمام پروژه ها و وظایف ارائه می دهد

هنوز BrandCenter Aggylon را نمی شناسید؟ در زیر می توانید نظرات مشتریان را در مورد اهمیت استفاده از این ابزار آنلاین برای مدیریت صحیح برندها در سراسر جهان بیابید. La Caixa، Ferrovial، و بسیاری از شرکت های مهم دیگر در حال حاضر از آن استفاده می کنند.

نظرات مشتریان

https://www.youtube.com/watch?v=0dQLficsxug

دیدگاهتان را بنویسید