Gmail از Chrome در ویندوز XP و Vista پشتیبانی نخواهد کرد


Gmail از Chrome در Windows XP و Vista پشتیبانی نمی‌کند زیرا سیستم‌عامل‌های قدیمی محسوب می‌شوند. این واقعیت که آنها ارائه پشتیبانی از این سیستم عامل ها را متوقف می کنند به این دلیل است که شرکت ها علاقه ای به داشتن کاتالوگ محصولات فعال ندارند که کمتر و کمتر مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا پشتیبانی و ارائه تعمیر و نگهداری تنها می تواند به هزینه تبدیل شود.

این کاری نیست که شرکت‌های دیگر قبلاً انجام نداده‌اند، با توجه به استراتژی‌های فعلی بازار، بهتر است از نسخه‌هایی که دیگر سودی ندارند، دست بردارید، بهبود نسخه‌هایی که به شما مزایایی می‌دهند افزایش می‌یابد. به همین دلیل، گوگل نسخه های تقویم گوگل و جی میل را در سیستم عامل iOS بهبود می بخشد، زیرا این کار مزایای زیادی برای آنها به همراه خواهد داشت.

گوگل همزمان با شروع به تبلیغ آپدیت جدید گوگل کروم، پایان پشتیبانی از کروم را در ویندوز XP و ویستا اعلام کرد. از 8 فوریه، گوگل بنری را در مرورگر خود قرار می دهد که به کاربران خود اطلاع می دهد که یک به روز رسانی برای نسخه 55 موجود است.

نسخه‌های کروم برای ویندوز XP و ویستا از نسخه 49 به‌روزرسانی نمی‌شوند، که گوگل را مجبور می‌کند از نسخه‌های مختلف پشتیبانی کند، که نباید برای گوگل سودآور باشد.

اکثر فروشندگان نرم افزار علاقه ای به صرف هزینه اضافی برای پشتیبانی از به روز رسانی ها و پشتیبانی از سیستم عامل هایی که کمتر کسی از آنها استفاده می کند، ندارند. به همین دلیل است که آنها تصمیم می گیرند که این پشتیبان را پایان دهند. این چیزی است که برای آنها بسیار ساده است، معمولا توسط کاربران پذیرفته می شود و مهمتر از همه، با هیچ قانونی تداخلی ندارد.

همه ما می دانیم که فناوری با سرعتی جهشی پیشرفت می کند و پس از به دست آوردن یک کالای تکنولوژیکی، در عرض چند سال منسوخ می شود، بنابراین اگر همچنان از هر یک از این سیستم عامل ها استفاده می کنیم و در این شرایط قرار می گیریم نباید آزرده شویم.

دیدگاهتان را بنویسید