Hippo (Hippoo!) بهترین برنامه مدیریت فروشگاه WooCommerce برای اندروید است


اسب ابی! این یک برنامه استثنایی برای مدیریت و بهبود عملکرد فروشگاه های WooCommerce در پلتفرم اندروید است. این برنامه هوشمند به فروشندگان و صاحبان SMB کمک می کند تا پردازش سفارش، مدیریت محصول و فرآیندهای کنترل موجودی خود را بهبود بخشند و تجربه بهتری را برای مشتریان خود ایجاد کنند.

ویژگی های اصلی برنامه:

پردازش آسان سفارش: با رابط کاربری کارآمد Hippo! شما به راحتی می توانید سفارشات را مشاهده و پردازش کنید و از پیشرفت ارسال سفارش مطلع شوید. این به شما امکان می دهد تا سفارشات را به طور بهینه پردازش کنید و آنها را به موقع به مشتریان تحویل دهید.

همچنین Hippo توانایی زیادی برای اضافه کردن سفارشات دارد.

مدیریت آسان محصول و موجودی: با Hypo! شما به راحتی می توانید محصولات خود را مدیریت کنید، اطلاعات محصول را به روز کنید و از موجودی نداشتن خودداری کنید. این قابلیت به شما کمک می کند تا موجودی محصول خود را به روز نگه دارید و همیشه مطمئن شوید که انبار کافی برای ارسال سفارشات دارید.

اسکن سریع بارکد: Hypo! این قابلیت اسکن سریع بارکدها را دارد و به شما امکان می دهد با اسکن بارکد یا SKU محصولات را به سرعت پیدا کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا محصول را سریع پیدا کنید و شناسایی دقیق محصول را تضمین می کند تا بتوانید آن را خیلی سریع شارژ یا به روز کنید.

ردیابی آسان تر سفارش: به سرعت جزئیات سفارش را با اسکن بارکد شناسه سفارش پیدا کنید. با اسب آبی! شما به راحتی می توانید وضعیت سفارش را ردیابی کنید، اطلاعات مهم را مشاهده کنید و مشتریان را در مورد فرآیند تحویل سفارش مطلع کنید تا یک تجربه خرید مثبت برای آنها ایجاد کنید.

ایجاد کوپن: با استفاده از Hypo! برای جذب مشتری و افزایش فروش خود می توانید کوپن های سفارشی ایجاد کنید.

دسترسی به گالری رسانه: با استفاده از این قابلیت می توانید از طریق اپلیکیشن به رسانه های فروشگاه خود دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، یک عکس جدید آپلود کنید یا یک عکس را حذف کنید یا آن را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک بگذارید.

نظرات مشتریان از محصولات: با دسترسی به نظرات و نظرات مشتریان در Hypo! شما می توانید بهترین راه ها را برای بهبود تجربه خرید مشتریان خود بیابید.

گزارش های فروش: با این قابلیت می توانید عملکرد فروشگاه را در طول هفته، ماه یا سال بررسی کنید. میزان فروش، هزینه پست، تعداد سفارشات و غیره از جمله گزارش هایی هستند که می توانید در این بخش مشاهده کنید.

دانلود افزونه و اپلیکیشن اندروید:

برای استفاده از Hypo!، همچنین باید افزونه Hypo برای WooCommerce را در وب سایت خود نصب کنید. می توانید ابتدا برنامه اندروید Hippo را روی گوشی خود نصب کنید، سپس افزونه را از مخزن وردپرس در فروشگاه خود نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *