HMD Global: به تولید گوشی های نوکیا ادامه می‌دهیم


دو سه روزی است که شایعاتی مبنی بر پایان کار تولید گوشی های نوکیا به گوش رسیده بود. این شایعات حالا با واکنش رسمی HMD Global مواحه شده است. این برند گفته است که به تولید گوشی با برند نوکیا ادامه می‌دهد.

از چند روز در خبرها آمد که HDM قصد دارد برند نوکیا را برای همیشه از بازار گوشی‌های موبایل حذف و به تولید گوشی با برند اختصاصی خود بپردازد. در همین راستا، روز گذشته اخبار جدید از توقف تولید گوشی های نوکیا خبر دادند و گفته شد که این برند دوست‌داشتنی برای همیشه از تولید گوشی کنار کشیده است. اما امروز این خبر توسط HMD Global (مالک برند نوکیا) تکذیب شد. در بیانیه این شرکت ذکر شده که آنها قصد دارند به تولید گوشی با برند نوکیا ادامه دهند؛ پس می‌توان گفت که نوکیا هنوز زنده است و امکان دارد در آینده گوشی‌هایی بسازد که بازار را دگرگون کند.

بیشتر بخوانید: نوکیا 1100 پرفروش‌ترین گوشی تاریخ شد

تولید گوشی های نوکیا همچنان ادامه دارد

در هفته‌های اخیر، گفته می‌شد HMD می‌خواهد در سال ۲۰۲۴ صرفاً گوشی‌هایی با برند اختصاصی خودش عرضه کند تا پایان رسمی نوکیا در بازار موبایل رقم بخورد. با‌ این‌حال، بیانیه‌ مطبوعاتی جدید HMD به‌صراحت اعلام می‌کند «دستگاه نمادین نوکیا در راه است». بدین‌ترتیب، فعلاً نوکیا از بازار موبایل خارج نمی‌شود. در بیانیه مطبوعاتی اچ‌ام‌دی، ۱۴ بار به نام نوکیا اشاره شده است.

در بیانیه‌ HMD، آمده است که امسال شاهد عرضه‌ «دستگاه‌هایی اورجینال» با برند این شرکت خواهیم بود و تلاش برای تولید گوشی با برند نوکیا نیز ادامه خواهد یافت. HMD می‌خواهد دستگاه‌هایی بسازد که مقرون‌به‌صرفه، زیبا، خواستنی و تعمیرپذیر هستند.

تابستان امسال، HMD قرار است موبایلی را عرضه کند که مراحل مورد‌نیاز برای تعمیر نمایشگرش به‌طرز چشمگیری کمتر از سایر گوشی‌ها خواهد بود. این شرکت سال گذشته‌ میلادی گوشی نوکیا G22 را با تمرکز ویژه بر تعمیرپذیری عرضه کرد.

فعلاً اطلاعات دقیقی از مدل جدید گوشی نوکیا نمی‌دانیم. قیمت گوشی نوکیا در سال‌های اخیر همواره در سطح منطقی بوده است؛ به‌همین‌دلیل، انتظار داریم قیمت گوشی جدید این برند نیز مقرون‌به‌صرفه باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درخصوص ادامه تولید گوشی‌های نوکیا توسط HMD چیست؟ لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید