Jamnai Live هوش مصنوعی گوگل با درک محیط به سوالات پاسخ می دهد


گوگل چت ربات جدیدی به نام Gemini Live ایجاد کرده است تا افراد را بهتر درک کند و راحت تر با آنها ارتباط برقرار کند. این پروژه که در رویداد بزرگ I/O 2024 پیش‌نمایش شد، به کاربران این امکان را می‌دهد که از طریق گوشی‌های هوشمند، مکالمات صوتی جامع و کاملی با Jamnai داشته باشند.Jamnai Live گزینه ای برای قطع مکالمه صوتی در صورت نیاز کاربر به برقراری ارتباط با آن به گونه ای فراهم می کند که با الگوی گفتار کاربر هماهنگ باشد. هوش مصنوعی این چت بات می تواند با تجزیه و تحلیل عکس ها و فیلم های موجود در گوشی و پاسخ به سوالات کاربران، اطلاعاتی در مورد محیط اطراف خود به دست آورد.


بیشتر بخوانید:


Jamnai Live AI رایگان نیست

با استفاده از Jamnai Live، کاربران می توانند سوالاتی در مورد اشیا یا محیط اطراف خود بپرسند و منتظر پاسخ آن باشند. این چت بات می تواند با تشخیص موقعیت فعلی کاربر یا نام اشیاء در نمای دوربین گوشی به سوالات کاربر پاسخ دهد. علاوه بر این، ربات چت می تواند اطلاعاتی مانند استفاده از کد کامپیوتری یا موقعیت گذشته یک شی را در اختیار کاربران قرار دهد.

سیسی هسیائو، مدیر Jamnai در گوگل، تاکید کرد که Jamnai Live درک کاربر از Jamnai را افزایش می‌دهد و یک تجربه مکالمه واقعی با هوش مصنوعی ارائه می‌دهد. این چت بات همچنین به عنوان یک مربی مجازی عمل می کند و کاربران را در موارد مختلف مانند آماده شدن برای مصاحبه شغلی یا سخنرانی راهنمایی می کند.

برای استفاده از Jumnai Live، کاربران باید اشتراک Google One AI Premium را با قیمت 20 دلار در ماه خریداری کنند که پس از راه اندازی در دسترس مردم قرار خواهد گرفت. این چت بات از معماری اصلی مدل Gemini 1.5 Pro بهره می برد که قابلیت های هوش مصنوعی آن را افزایش داده است.

بیشتر بخوانید:

منبع: techcrunch