SEO Chatter برجسته در Uprankly – SEO Chatter


این هفته، SEO Chatter در یک جمع بندی تخصصی توسط Uprankly، یک شرکت لینک سازی با برچسب سفید که به بازاریابان اینترنتی، آژانس ها، مارک های تجارت الکترونیک و کسب و کارهای کوچک کمک می کند، پیشنهادات بازاریابی دیجیتال خود را با خدمات بک لینک برون سپاری شده افزایش دهند، معرفی شد.

ابوالکاشم، مدیر عامل Uprankly، با من تماس گرفت و از من پرسید که آیا سه تکنیک اصلی لینک سازی مورد علاقه خود را برای سئوی خارج از سایت به اشتراک بگذارم.

شما می توانید مقاله کامل را در اینجا بخوانید: تسلط بر سئو: 3 استراتژی برتر لینک سازی که توسط کارشناسان فاش شده است

ارائه بهترین نکات سئو …

لطفا جاوا اسکریپت را فعال کنید

همانطور که در جمع بندی اشاره کردم، تاکتیک های مورد علاقه من برای ایجاد لینک عبارتند از:

  • ایجاد نقل قول مکان: اینها پیوندهای آسانی برای ساختن برای هر وب سایتی است که آدرس محلی برای کسب و کار دارد. و به نظر من، پیوندهای اساسی که هر وب سایت باید ایجاد کند تا به ایجاد سیگنال های اعتماد برای سئوی خارج از سایت کمک کند.
  • لینک های مصاحبه: این پیوندها با شرکت در مصاحبه‌های مرتبط با صنعت از طریق پادکست‌های صوتی و نمایش‌های ویدیویی YouTube ایجاد می‌شوند. من این روش ساخت لینک را دوست دارم زیرا سیگنال های EAT (تخصص، اقتدار، و اعتماد) را برای الگوریتم گوگل افزایش می دهد و همچنین از یک تلاش واحد، چندین بک لینک تولید می کند. بیشتر پادکست‌ها و نمایش‌های یوتیوب به سایت‌های دیگر متصل می‌شوند که پیوندهای زیادی را از یک مصاحبه ایجاد می‌کنند.
  • درج لینک نقل قول: این یکی دیگر از استراتژی های بک لینک عالی است که در آن نام خود، یک نقل قول و لینک به وب سایت خود در یک صفحه وب موجود در یک سایت شخص ثالث است. ترفند در اینجا برای گذراندن بیشترین ارزش PageRank برای SEO این است که به دنبال صفحاتی در آن سایت شخص ثالث بگردید که دارای معیار اعتبار صفحه (PA) بالایی هستند. سپس با صاحب سایت تماس بگیرید و بپرسید که آیا آنها به دنبال افزایش اعتبار محتوا با نقل قول های کارشناسان صنعت هستند یا خیر. اگر چنین است، می‌توانید از طریق نقل قول شخصی که تجربه کاربری را برای خواننده بهبود می‌بخشد، بینش‌های بیشتری به محتوا اضافه کنید، که اغلب با یک بک لینک مارک به صفحه اصلی وب‌سایت شما ارائه می‌شود تا امتیاز کلی Domain Authority (DA) را افزایش دهید.

برای به دست آوردن بینش بیشتر در مورد این استراتژی های لینک سازی و خواندن آنچه که سایر کارشناسان سئو باید برای بهبود سیگنال های سئو خارج از سایت به اشتراک بگذارند، لینک مقاله کامل بالا را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید