SUMMA BrandCenter Aggylon را راه اندازی می کند، پیشرفته ترین ابزار دیجیتالی برای مدیریت کارآمد برند


BrandCenter Aggylon یک راه حل تکنولوژیکی پیشرفته است که امکان مدیریت کارآمد و حرفه ای کلیه اسناد، مواد، افراد و فرآیندهای مرتبط با برندسازی، بازاریابی و فعالیت های ارتباطی را فراهم می کند. تمام اطلاعات و منابع یک برند در یک پلتفرم آنلاین واحد سازماندهی شده اند، به طوری که اعضای سازمان و همچنین همکاران خارجی (آژانس ها، فروشندگان، چاپخانه ها، رسانه ها، شرکا و غیره) بتوانند به سرعت آن را پیدا کنند، به اشتراک بگذارند و محتوای مورد نظر خود را تأیید کنند. این پلتفرم به شما امکان می دهد از هر مکان، از هر دستگاه و در هر زمان کار کنید.

با صرفه جویی در منابع Aggylon BrandCenter، خطاها در کلیه فعالیت های برندسازی، بازاریابی و ارتباطات و فرآیندها کوتاه شده و با تسهیل و ساده سازی آنها بهینه می شود. علاوه بر این، به گسترش و اشتراک گذاری برند در سراسر سازمان کمک می کند. همچنین نظارت بر مدیریت توسط مسئولین برند و در نتیجه اطمینان از ثبات آن را ممکن می سازد.

با BrandCenter Aggylon کار بسیار آسان است، به لطف قابلیت استفاده عالی آن، با توجه به نیازهای هر شرکت قابل تنظیم است و دارای ماژول ها و عملکردهایی است که برای مدیریت جهانی و کارآمد برند لازم است.

توابع اصلی آن عبارتند از:

  • مشاوره آنلاین دفترچه راهنما و دانلود لوگو و هنرهای پایانی
  • مدیریت بانک چند رسانه ای تصاویر، فیلم ها و منابع دیجیتال
  • پوشه های مشترک بین تیم های پروژه
  • خودنشر قطعات ارتباطی در همین ابزار
  • مدیریت و تایید کمپین ها و پروژه های بازاریابی و ارتباطی
  • داشبوردی که نمای سریعی از تمام پروژه ها و وظایف ارائه می دهد

برای اطلاعات بیشتر در مورد Aggylon BrandCenter، www.aggylon.es را ببینید

Aggylon یک اسپین آف است که از حوزه فناوری برندسازی SUMMA متولد شده است. SUMMA اولین گام ها را در توسعه ابزارهای دیجیتال برای مدیریت کارآمد برندها برداشت و پلتفرم BrandCenter را 10 سال پیش ایجاد کرد که توسط بیش از 50 شرکت ملی و بین المللی مانند Banco Santander، Repsol، NH، Iberdrola، Gas Natural استفاده می شود. ، GB Foods، DKV Seguros، General Óptica یا CaixaBank. BrandCenter بدون شک معیار و استاندارد بازار در اسپانیا است.

با نسل جدید BrandCenter Aggylon، SUMMA می‌خواهد پلتفرم دیجیتال را در بین معیارهای پیشرو بین‌المللی قرار دهد.

تماس: Jesus Gil 660420299 یا 915158338

دیدگاهتان را بنویسید